pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, 20V Li-ion, 2000mAh
Kód: 8891822--MAM-511960000-
Neohodnoceno
na cestě
Aku kotoučová pila je navržena tak, aby uživatelům poskytla výkonné a snadné řezání při různých...
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • pevná hliníková základna pro maximální stabilitu a přesnost řezu
  • možnost sklopení řezu až do úhlu 45°
  • vodící lišta pro podélné řezání
  • jednoduché nastavení hloubky řezu a nastavení šikmého úhlu
  • připojení odsávání umožňují zachování čistého pracovního prostředí
  • elektronická brzda rychle zastaví kotouč při přerušení práce
  • akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
Manuál: https://static.madalbal.cz/manuals/8891822.pdf
Dokumentace: https://static.madalbal.cz/documents/8891822.pdf
Doplňkové parametry
Kategorie: OKRUŽNÍ PILY
EAN: 8595126986656
kotouč: 165x1,4x16mm, SK 2mm, T24
nabíjení baterie cca: 55min
značka: EXTOL PREMIUM
baterie: 20V Li-ion