pila kotoučová aku SHARE20V, 165mm, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Kód: 8891823--MAM-511960001-
Neohodnoceno
na cestě
Aku kotoučová pila je navržena tak, aby uživatelům poskytla výkonné a snadné řezání při různých...
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • připojení odsávání umožňují zachování čistého pracovního prostředí
  • elektronická brzda rychle zastaví kotouč při přerušení práce
  • jednoduché nastavení hloubky řezu a nastavení šikmého úhlu
  • pevná hliníková základna pro maximální stabilitu a přesnost řezu
  • možnost sklopení řezu až do úhlu 45°
  • vodící lišta pro podélné řezání
Manuál: https://static.madalbal.cz/manuals/8891823.pdf
Doplňkové parametry
Kategorie: OKRUŽNÍ PILY
EAN: 8595126986663
kotouč: 165x1,4x16mm, SK 2mm, T24
značka: EXTOL PREMIUM
baterie: 20V Li-ion