pila přímočará aku SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh
Kód: 8891824--MAM-736121842-
Neohodnoceno
Skladem
Aku přímočará pila SHARE20V je určena k provádění dělících a tvarových řezů, zejména do dřeva a...
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • rychloupínací systém plátků
  • změna rychlosti a předkmitu
  • přepínání odfuk/sání
  • připojení vysavače
  • LED světlo
  • pogumovaná rukojeť
  • používá akumulátor SHARE20V
Manuál: https://static.madalbal.cz/manuals/8891824.pdf
Dokumentace: https://static.madalbal.cz/documents/8891824.pdf
Doplňkové parametry
Kategorie: PŘÍMOČARÉ PILY
EAN: 8595126993111
baterie: 20V Li-ion
hmotnost s baterií: 2kg
kapacita baterie: 2000mAh
kmity: 0-3000/min
max. prořez dřevo: 80mm
max. prořez hliník: 8mm
max. prořez ocel: 6mm
nabíjení baterie cca: 55min
příslušenství: vodítko, adaptér pro vysavač
sklon řezu: 0°±45°
stupně předkmitu: 0+3
typy pilových plátků: Bosch
výška kmitu: 22mm