Scheppach BC-HT720-X - aku 20 V plotostřih (bez baterie a nabíječky)
Kód: 5910606900
Neohodnoceno
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
BC-HT720-X - 2 x 20 V aku plotostřih s bezuhlíkovým motorem
S výkonnou střižnou lištou o délce 720 mm dosahují 2700 střihů za minutu, což umožňuje přesné a rychlé střihy až do délky 650 mm. Poradí si i s větvemi o průměru 30 mm, což z nůžek činí perfektní nástroj pro údržbu i hustších a odolnějších živých plotů. Další výhodou je otočná rukojeť, kterou lze nastavit v rozsahu -90°, 0° a +90°, což usnadňuje práci ve všech směrech. Praktický sběrač odřezků umožňuje pohodlné odstraňování odstřižených větví přímo během práce, zatímco ergonomické rukojeti s měkkým povrchem zajišťují pohodlné držení i při delším používání. Nůžky mají integrovaný držák pro zavěšení na zeď, takže se dobře skladují. Tento model s napájením 2x 20 V (dohromady 40 V) vám zajistí rychlou, pohodlnou a bezpečnou údržbu vaší zahrady. Stroj se dodává bez baterie a nabíječky.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Pro bezpečnost jsou nůžky vybaveny bezpečnostním spínačem s funkcí rychlého zastavení lišty. Laserem řezaná protiběžná čepel s hliníkovým vodicím profilem a kovovou ochranou proti nárazu zajišťuje precizní střih. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů. V tomto případě jsou k provozu nutné 2 baterie.
IXES_XAward_logo
Součásti balení:
  • plotostřih BC-HT720-X
  • sběrač odřezků
  • kryt na lištu
Návod: http://data.garland.cz/attach/navody/scheppach/plotostrihy/IM_5910606900_0603_BC-HT720-X.pdf
Doplňkové parametry
Kategorie: AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY
EAN: 4046664217220
Typ motoru: aku 2x20V bezuhlíkový
Šíře střihu: 3 cm
Délka lišty: 720 mm
Otáčky: 2700 ot/min
Rozměry: 1220 x 224 x 218 mm
Rozměry balení: 1245 x 235 x 230 mm