Scheppach C-HTGS200-X - 20 V aku nůžky na trávu a keře (bez baterie a nabíječky)
Kód: 5912205900
Neohodnoceno
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
C-HTGS200-X - 20 V aku nůžky na trávu a keře
Nůžky nabízejí snadnou výměnu střižných lišt díky chytrému systému, u kterého nemusíte používat nářadí. To umožňuje rychlé přepínání mezi stříháním trávy a keřů. Šířka čepele pro trávu je 90 mm, což zaručuje přesnou úpravu trávníkových okrajů. Čepele pro keře s délkou střihu 200 mm se postarají o snadnou a přesnou péči o keře a živé ploty. Kvalitní tvrzené čepele zajišťují perfektní řez a dlouhou životnost. Tento nástroj je ideální volbou pro údržbu vaší zahrady kombinující maximální pohodlí a všestrannost. Stroj se dodává bez baterie a nabíječky.
Konstrukce
Nůžky jsou vybaveny moderním uhlíkovým motorem zajišťující plynulý chod, bezpečnostním spínačem s pojistkou a robustní převodovkou, která zaručuje jejich spolehlivý chod i při častém používání. Stroj  je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
IXES_XAward_logo
Součásti balení:
  • nůžky C-HTGS200-X
  • lišta na keře
  • lišta na trávu
  • dva ochranné kryty
Návod: http://data.garland.cz/attach/navody/scheppach/plotostrihy/5912205900_C-HTGS200-X.pdf
Doplňkové parametry
Kategorie: AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY
EAN: 4046664216872
Typ motoru: aku 20 V
Šířka lišty na trávu: 90 mm
Délka lišty: 200 mm
Otáčky: 1200 ot/min
Rozměry: 260 x 80 x 120 mm
Rozměry balení: 360 x 120 x 120 mm