vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh
Kód: 8791802--MAM-872478029-
Neohodnoceno
na cestě
Lehký a výkonný dvourychlostní vrtací aku šroubovák s příklepem Vám poskytuje vysoký vrtací výkon...
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • 80Nm brushless motor
  • celokovové sklíčidlo s aretací
  • plynulé nastavování momentů plus vrtání, šroubování, příklep
  • celokovová převodovka
  • LED svítilna s dosvitem
  • vrtání s příklepem si poradí i s tvrdšími materiály a zdivem
  • univerzální akumulátor SHARE20V
Manuál: https://static.madalbal.cz/manuals/8791802.pdf
Dokumentace: https://static.madalbal.cz/documents/8791802.pdf
Doplňkové parametry
Kategorie: AKU VRTAČKY S PŘÍKLEPEM
EAN: 8595703603648
baterie: 20V Li-ion
hmotnost s baterií: 1,8kg
kapacita baterie: 2000mAh
L/P chod: ano
max. kroutící moment: 80/60Nm
max. vrtání do dřeva: 35mm
max. vrtání do oceli: 13mm