Vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, BRUSHLESS, 2Ah
Kód: 8891808--MAM-1015154100-
Neohodnoceno
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2 Ah akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4–8 Ah. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE 20 V.
  • 50Nm brushless motor
  • celokovové sklíčidlo s aretací
  • plynulé nastavování momentů plus vrtání, šroubování, příklep
  • celokovová převodovka
  • LED svítilna s dosvitem
  • vrtání s příklepem si poradí i s tvrdšími materiály a zdivem
  • univerzální akumulátor SHARE20V
Manuál: https://static.madalbal.cz/manuals/8891808.pdf
Doplňkové parametry
Kategorie: AKU VRTAČKY S PŘÍKLEPEM
EAN: 8595703608827
baterie: 20V Li-ion
délka: 15 cm
hmotnost s baterií: 1,3 kg
kapacita baterie: 2 Ah
L/P chod: ano
max. kroutící moment: 350 Nm
max. vrtání do dřeva: 25 mm
max. vrtání do oceli: 6 mm
max. vrtání do zdiva: 8 mm